ksys-logo
کد مطلب : 10134
تاریخ ثبت : 1398/07/16-13:18

بهترین نرم افزار‌ها برای دانلود تورنت

برای دانلود فایل‌ها از طریق تورنت لازم است نرم افزارهای مربوط به این کار را خوب بشناسید. به همین منظور در ادامه چند مورد از بهترین نرم افزار‌ها برای دانلود تورنت را معرفی خواهیم کرد.

۱. qBittorrent

 

یکی از بهترین انتخاب‌ها qBittorrent‌ است. نرم افزار‌های این حوزه یا به شدت پیچیده هستند یا فقط کار‌های ساده را انجام می‌دهند. اپلیکیشن qBittorrent حد وسط را رعایت کرده و استفاده از آن هم برای حرفه‌ای‌های دانلود فایل‌های تورنت و هم برای تازه وارد‌ها کاملا ساده است. نرم افزار یاد شده استفاده بسیار کمی از پردازنده دارد و از همه بهتر دارای یک پخش کننده تصویری داخلی است. عدم نمایش تبلیغات از دیگر مزیت‌های qBittorrent محسوب می‌شود.

۲. Vuze

 

انتخاب مناسب دیگر Vuze است. مهمترین ویژگی مثبت این نرم‌افزار، رابط کاربری بسیار زیبا و خوش تراش آن محسوب می‌شود. علاوه بر این، Vuze می‌تواند فایل‌های مختلف را اسکن کند تا اطمینان داشته باشید که آلوده نیستند. همچنین از ویژگی‌های دیگر آن می‌توان به ارائه پیش نمایشی از فایل‌های صوتی و تصویری اشاره کرد. البته یکی از معایب Vuze استفاده از تبلیغات است که کمی از نمره آن می‌کاهد. امکان مرتب‌سازی و برنامه‌ریزی برای دانلود تورنت‌ها از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار به شمار می‌رود.

۳. Deluge

 

نرم افزار بعدی Deluge نام دارد که مدت‌هاست در زمینه دانلود و مدیریت فایل‌های تورنت فعالیت می‌کند. البته یکی از نکات منفی نرم افزار یاد شده پراکندگی رابط کاربری است که استفاده از آن را دشوار می‌کند. در بخش مدیریت و دانلود تورنت‌ها، دسته بندی و … عملکرد کاملا قابل قبولی دارد و می‌توان آن را جزو بهترین‌ها دانست.

۴. uTorrent

 

معروف‌ترین نرم افزار مدیریت و دانلود فایل‌های تورنت uTorrent نام دارد. البته نمی‌توان آن را در حضور دیگر رقبا بهترین دانست، اما جالب است بدانید که اکثر نرم افزار‌های این حوزه از سورس اصلی uTorrent استفاده می‌کنند. این نرم افزار حجم بسیار کمی دارد و سبک بودن اجرای آن یکی از بهترین مزیت‌هایش محسوب می‌شود.


کاوه الحاقی

.چاپ مطلب
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب